Kölemen Branda, Kalitesi ve Güvencesiyle  Gölgelik File Sistemleri!

Gölgeleme filesi hayatımızın her alanında kullanımı olan bir üründür. Ürün yetiştirme alanlarından, keyif alanlarına kadar her alanda karşımıza çıkan gölgeleme filesi üretimi fabrikalarımızda kendi makinelerimiz ile üretilmektedir. İthal edilen bir ürün değildir. Gölgeleme filesi seralarda, kafeler de, balkonlarda, Avm dış oturma alanlarında, hayvan barınaklarında, peyzaj alanları, konut bahçeleri, fidanlıklar, süs bitkisi yetiştirme alanları, tarlalar gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Gölgeleme filesi faydaları saymakla bitmez; Gölgeleme filesi kullanılan alanın eşit şekilde gölgelenmesini sağlar. Güneşten gelen zararlı ışınların kullanılan bölgeye daha az etki etmesini sağlar.

Kölemen Branda

Hemen Fiyat Almak İçin Bizi Arayın !

+90 542 439 68 33

Hakkımızda

Kölemen Branda yaptığı işi en kaliteli ve en uygun fiyatlandırma ile müşterilerine sunarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bu büyüme esnasında her zaman değişen teknolojiye ve durumlara ayak uydurmaya devam etmekte ve kendini güncellemektedir.


Her türden tente, kamelya, çadır, kış bahçesi ve pergola sistemlerinde uzmanlaşan Kölemen Branda müşteri memnuniyetini amaç belirlemiş bir firmadır.