Kölemen Branda, Kalitesi ve Güvencesiyle  Şemsiye!

İşletmelerin vazgeçilmezi olan şemsiye tente ürünleri, tekli şemsiyelerden çok daha ergonomiktir. Özellikle geniş alanlarda çoklu masa kullanımı yapılması gereken yerlerde, rahatlık sağlamaktadır. Genellikle farklı modelleri ve seçenekleri bulunan şemsiye tenteler, modern çağın bizlere sunduğu rahat ve kolay kullanım sahip ürünler olarak bilinmektedir. Günümüzde bahçelerde, işletme bahçelerinde, havuz başlarında, restoranlarda kullanımı sıkça görülen şemsiye tente ürünleri aynı zamanda deniz kenarı işletmelerinin de bir numaralı ürünleridir. İnsanların hem yağmurdan hem de güneşten korunmasını sağlayan bu şemsiyeler, geniş bir alanı korudukları için altında pek çok kişinin konaklamasını da sağlamaktadır.

Kölemen Branda

Hemen Fiyat Almak İçin Bizi Arayın !

+90 542 439 68 33

Hakkımızda

Kölemen Branda yaptığı işi en kaliteli ve en uygun fiyatlandırma ile müşterilerine sunarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Bu büyüme esnasında her zaman değişen teknolojiye ve durumlara ayak uydurmaya devam etmekte ve kendini güncellemektedir.


Her türden tente, kamelya, çadır, kış bahçesi ve pergola sistemlerinde uzmanlaşan Kölemen Branda müşteri memnuniyetini amaç belirlemiş bir firmadır.