Share

Hizmetlerimiz

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

Kölemen Branda yılların vermiş olduğu deneyim ile, yaşam alanlarınızı sizin istediğiniz şekilde düzenliyoruz.

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız. Ürünlerimizin tarafımızdan garantili olduğunu unutmayın. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Kamyonet kasalarında taşınan yükün yağmur ve tozdan korunması, rüzgar sebebi ile zarar görmesi gibi etkenlerden korunabilmesi için en ideal çözüm kamyonet tentesi kullanımıdır.

Kölemen Branda olarak ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikli malzemeden, yılların verdiği deneyim ile profesyonel kamyonet çadırı olarak da bilinen kamyonet tentesi üretimi yapmaktayız.

Kamelya ya da farklı adları ile kameriye, çardak; açık alanlarda serinlemek ya da vakit geçirmek adına yapılan ahşap ya da demir malzemelerin kullanımı ile üretilen basit ama kullanışlı bir yapıdır. Bulunduğu mekânın uygunluğuna göre kare, dikdörtgen, altıgen ya da sekizgen gibi farklı geometrik şekillerde olabilmektedir. Üstleri kapalı olan ve genellikle oturma grupları ile dekorasyonu yapılan kamelyaların bazen bir giriş kapısı olabileceği gibi, bütün yüzleri veya birkaç yüzü açık olarak da yapılabilmektedir.

Kamelyaların Genel Özellikleri

Kamelya, güneşten korunmak ya da dinlenmek, keyif yapmak, yemek yemek gibi farklı etkinliklerinize hizmet eden bir yapıdır. Genel olarak kamelyalarda bulunan özellikler:

  • Kullanım amaçlarından dolayı üstleri kapalı olarak inşa edilmektedir.
  • Ev ya da site bahçesi, parklar gibi açık ve toplu yaşam alanlarına yapılır.
  • Ağaç yani ahşap olarak ya da demirden yapılabilmektedir.
  • Genellikle kenarlarında korkuluklar bulunur.
  • Yapıldığı alana ve çevreye estetik bir görünüm kazandırır.

Tente Çeşitleri

Mafsallı Tente

T Tente

Sabit Tente

Körüklü Tente

Yüzeyi şeffaflığı sayesinde her mevsim kullanılabilen saydam kapama özelliği olan çadır sistemidir. Hızlı kurulum ve taşıma özelliği vardır.

Şeffaf branda kullanıldığı alanlarda, ısı ve nem yalıtımı sağlar, kullanılan alanları dış etkenlerden korur. Bu nedenle maliyet azaltıcı etkisi de vardır. Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğindedir.

Günümüzde pek çok konut sahibi bahçesinde ya da diğer alanlarda pergola sistemi kullanmaktadır. Ayrıca dış mekanlarda peyzaja katkı amaçlı yürüyüş yollarında ve kaldırımlarda da görebiliriz. Gölgelik sağlayan pergola estetik açıdan da tamamlayıcı bir unsurdur. Pergola dilimizde üstü kapanana açılan ya da yarı açık oturma alanları diye kullanılır. Yatay, bükümlü ve çatı şeklinde açıklıklar olan bu iskelet türü, pergola tente gibi çözümler sunmaktadır. Pergola tente yarı açık alanlarda güneşten ve yağmurdan korunmayı sağlayan yarı açık mekanlar yaratan sistemlerdir. Aynı zamanda yapılarda kafelerde pergola çatı olarak kullanımı söz konusudur. Açılıp kapanabilen sistemler yaz ve kış kullanım kolaylığı sağlar. Birçok farklı malzemeden imal edilen bu sistemler hem ahşap hem de demir malzeme barındırır.

Sizi Arayalım